CzechVR İnceleme

czechvrOnların videoları oluşturmak için biraz daha finansman ve üretim olduğunu, yani, artı onlar kaydolmak üyelerinden maruz kalma bir sürü almak – Ruh Geçiş Ağı czechAs parçası, Çek VR diğer VR porno siteleri üzerinde bir kenar biraz var ağ ile.

Genel olarak, kendi videoları oldukça medyan bir aralığı içine düşmek: onlar, onların grafikleri (Çek VR videoları 20 dakika aralığında eğrisinin önde koyarak) VR stüdyoları, yani çok kısa olması önemli tuzaklar birini yönetmek ise onların en son yüklenenler iyi aldık rağmen ve çözünürlük bazen biraz amatör ve titrek hissedebilirsiniz. Bunun üzerine, onlar hala Oculus Rift ve Samsung Gear VR videoları sırasıyla yaklaşık 4 gigabayt ve 3 gigabayt de geliyor ile yüklemeler olarak oldukça büyük.

daha fazla çeşitlilik isteyen bazı insanlar, yanı sıra, aynı modelleri kullanarak, ve diğerleri aynı oyuncu ile birden fazla video indirmek mümkün olma fikrini sevme için iki ucu keskin bıçak vardır (Naomi Nevena bugüne kadar bizim favori, sevimli bir sarışın tarafından şaşırtıcı mavi gözleri ve bir eldiven olarak dar bir kedi) ile. sadece Çek VR – Çek VR gidiyor önemli yararı, Ruh Geçidi ile oturum açtığınızda kendi içerik * tüm * erişmek olmasıdır. 7.6 10 üzerinden: ekonomik açıdan bakıldığında, Çek VR orada daha iyi fırsatlar biridir.

İşte Tüm Filmler İzle