Dorcel VR İnceleme

dorcelOrada ‘Dorcel’ marka hakkında gösterişli bir şeydir ve en son pornografik girişim yumuşak ve sert bir deneyim arasında geçiş VR deneyim oldu – yumuşak bir deneyim aslında ücretsiz indirilebilir bir unsurdur, bu yönetmen filme koltuğuna koyar bir karalamak filmi.

ücretsiz içerik üyeleri çizmek için çalışıyor diğer VR stüdyoları için bir sorun olmuştur beri ve bu nedenle, Dorcel VR, bir selam alır. Ancak, Dorcel VR onların paketinde bazı yüksek kaliteli deneyimler sunuyoruz olsa bile, bizce biraz sorunlu olur – onlar (3 TV şovları ile birlikte) tek bir VR görüntü kümesi olduğunu, yani ve tüm paketi olduğunu o orada en pahalı oturum başına VR deneyimlerinden birini yaparak, $ 11.6.

Yine de, olsun sahnelerin kalitesi büyük ve darbe işleri ve cowgirl gibi cinsel eylemlerin çeşitli arasında geçiş sonunda. Ve tüm büyük kulaklıklar (Oculus Rift, Samsung Gear ve hatta Homido) bir uyumluluk bu sürece nakit var gibi, güzel bir kullanıcı dostu arayüzü var. fiyat karşı kalite açısından biz Dorcel VR 10 7.8 out verir.

İşte Tüm Filmler İzle